o FIRMIE

Budownictwo prefabrykowane i modułowe

o FIRMIE

Budownictwo prefabrykowane

i modułowe

ARP Prefabrykacja jest spółką, której większościowym udziałowcem jest ARP S.A. (70%), a pozostałe 30% udziałów jest w posiadaniu spółki HM FACTORY Sp. z o.o. – producenta elementów prefabrykowanych. HM Factory działa w ramach konsorcjum Spółek zajmujących się branżą deweloperską – GRUPA INWEST.

Produkcja  Spółki  ARP Prefabrykacja odbywać się będzie w najnowocześniejszej w Polsce fabryce materiałów prefabrykowanych w Suchedniowie, terenie objętym Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Spółka będzie produkować wysoko-przetworzone elementy prefabrykowane i modułowe, które stosowane będą w budownictwie mieszkaniowym, biurowy oraz przy budowie budynków użyteczności publicznej –  szkoły, przedszkola, urzędy.

Najważniejsze cele ARP Prefabrykacja to wdrażanie nowoczesnych technologii modułowych i prefabrykacji na krajowy rynek budownictwa wykorzystując do tego doświadczenie udziałowca HM Factory czyli wiodącego producenta i exportera elementów prefabrykowanych na rynkach polskich, skandynawskich, niemieckich.

Branża, w której działa przedsiębiorstwo: Budownictwo prefabrykowane i modułowe, mieszkalne, biurowe, użyteczności publicznej i drogowe. Wszędzie tam gdzie wykorzystać można prefabrykowane elementy żelbetowe.

Produkty eksportowe: Ściany elewacyjne – 3-warstwowe, ściany dwuwarstwowe i pełne, wykończone schody i balkony oraz płyty stropowe typu filigran.

Certyfikaty: CE, Nordcert BBC, Byggvardubedomning, Svanen.